• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mayatekbilisim

Nebim Winner

 Nebim Winner Nebim Winner  
     
        Liderlerin seçtiği yazılımla

              doğru yönde ilerlerin!

       Nebim Winner; firmaların finans ve muhasebe, tedarik ve üretim yönetimi, stok ve sipariş yönetimi, depo yönetimi, mağazacılık, müşteri ilişkileri yönetimi, iş zekası ve kurumsal performans yönetimi gibi süreçlerinde en yüksek verim ve karlılığı sağlayan Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) yazılımıdır.

  • Sektörel Bilgi Birikimi ile Yüksek Verim ve Karlılık: Nebim Winner, Nebim'in 40 yılı aşan sektörel bilgi birikimi ile geliştirilmiştir. Sektörel bilgi birikiminden kaynaklanan fonksiyon zenginliği sayesinde firmalar, tüm iş süreçlerinde Nebim Winner ile en yüksek verim ve karlılığı elde etmektedirler. Kendi sektöründe lider olan birçok firma, kurumsal kaynak planlama yazılımı konusunda Nebim ile işbirliğindedir. Bu işbirlikleri sayesinde piyasa ihtiyaçları hızlı şekilde belirlenerek Nebim Winner uygulamaları sürekli olarak gelişmektedir.
  • Entegre İş Süreçleri ile Hız ve Çeviklik: Finans ve muhasebe, üretim, tedarik, stok ve sipariş yönetimi, depo yönetimi, mağazacılık, müşteri ilişkileri yönetimi, iş zekası gibi uygulamaların birbirleriyle entegre çalışmaları sayesinde, bir departmandan toplanan bilginin, diğer tüm birimlere doğru ve hızlı akışı gerçekleştirilmektedir. Bunun sonucu olarak operasyonlarda ve karar verme süreçlerinde hız, çeviklik ve doğruluk sağlanmaktadır. 
  • Hızlı Uyarlama ve Kolay Kullanım: Nebim Winner, sektörel ihtiyaçlara göre tasarlanmış parametrik bir yapıya sahip olmasından dolayı, firmalarda çok kısa sürede uyarlanabilmektedir. Yazılım, kullanıcıların hızlı ve kolay kullanabilmesi amacı ile tasarlanmıştır. Bu sayede kullanıcı eğitimleri çok kısa sürede tamamlanarak, yeni insan kaynağının yazılımı etkin kullanmaya başlaması mümkün olmaktadır. 
Nebim Winner Broşür için lütfen  Nebim V3 Tıklayınız..
Nebim Winner Kurumsal Fiyat Listesi için lütfen  Nebim V3 Tıklayınız..
Nebim Winner Sektorel Kobi Fiyat Listesi için lütfen  Nebim V3 Tıklayınız..

Tagler(tags) Nebim, Nebim V3, Nebim Winner, Nebim Ankara, Nebim Yetkili Satıcı, Nebim ERP Çözümleri, Nebim Perakende, Nebim Mağazacılık, Nebim Mağazacılık Programı,